ROHA-bureau

ROHA-praktijken ondersteunen

Medewerkers van het ROHA-bureau zetten zich dagelijks in om praktijken te ondersteunen om toekomstbestendige, goede zorg te bieden waarbij de patiënt centraal staat. Ook behartigen medewerkers van het ROHA-bureau de belangen van leden in stedelijke en regionale overleggen.

Als huisartsenpraktijk heb je contact met het ROHA-bureau over de ondersteuning van de ROHA. Elke praktijk heeft een vaste contactpersoon. Dat zorgt voor een persoonlijke, praktijkgerichte aanpak.

Het ROHA-bureau bestaat uit drie teams: Zorg & Wijk, Digitale zorg & Innovatie en Bedrijfsvoering (verantwoordelijk voor onder meer financiën, HR en communicatie).

Het ROHA-bureau wordt bestuurd door een directie, bestaande uit een algemeen directeur en een medisch directeur. De directie staat in nauwe verbinding met het coöperatiebestuur, de Raad van Commissarissen en de cliëntenraad.

Annette André de la Porte- Schuilenburg
Ambtelijk secretaris cliëntenraad
aandredelaporte@rohamsterdam.nl

Ben Stoltenborg
Security Officer
bstoltenborg@rohamsterdam.nl

Claudia Borsch
Projectleider
cborsch@rohamsterdam.nl

Dion Zoontjens
Algemeen Directeur
dzoontjens@rohamsterdam.nl

Evelien Maarsen
Contactpersoon Huisartsenpraktijken
emaarsen@rohamsterdam.nl

Evelien Vos
Projectleider
evos@rohamsterdam.nl

Frank Moust
Projectleider
fmoust@rohamsterdam.nl

Huib Hoogendijk
Projectleider
hhoogendijk@rohamsterdam.nl

Ilona den Besten
Wijkgroepcoördinator
idenbesten@rohamsterdam.nl

Ita de Hes
HR-adviseur
idehes@rohamsterdam.nl

Jasmijn Rootlieb
Support medewerker
jrootlieb@rohamsterdam.nl

Kim de Crom
Wijkgroepcoördinator
kdecrom@rohamsterdam.nl

Lara Stojanovic
Afdelingssecretaresse
lstojanovic@rohamsterdam.nl

Linda Sodaar
Financial Controller
lsodaar@rohamsterdam.nl

Lonneke Reuser
Directeur Digitale Zorg en Innovatie
lreuser@rohamsterdam.nl

Machteld van der Meer
Communicatieadviseur
mvandermeer@rohamsterdam.nl

Martin Kuper
Coordinator Zorgprogramma Ouderenzorg
mkuper@rohamsterdam.nl

Mascha Bevers
Chief Medical Information Officer (CMIO)
mbevers@rohamsterdam.nl

Matthea Osinga
Contactpersoon Huisartsenpraktijken
mosinga@rohamsterdam.nl

Melanie Uytendaal
Coordinator Zorgprogramma DM
muytendaal@rohamsterdam.nl

Miek van Geenhuizen
Security Officer
mvangeenhuizen@rohamsterdam.nl

Mila Duvalois
Jr. HR-Adviseur
mduvalois@rohamsterdam.nl

Miriam Westerveld
Directiesecretaresse
mwesterveld@rohamsterdam.nl

Mirjam Noach
Bestuurssecretaris
mnoach@rohamsterdam.nl

Paul van der Haar
Contactpersoon Huisartsenpraktijken
pvanderhaar@rohamsterdam.nl

Sandra van Strijp
Expert zorgprogramma DM
svanstrijp@rohamsterdam.nl

Sara Baig
Coordinator Zorgprogramma CVRM
sbaig@rohamsterdam.nl

Susan Wiegman
Medisch Directeur
swiegman@rohamsterdam.nl

Thessa Bronwasser
Contactpersoon Huisartsenpraktijken
tbronwasser@rohamsterdam.nl

Willeke de Beer- Kuijsten
Wijkgroepcoördinator
wdebeer@rohamsterdam.nl

Willemien Rietman
Wijkgroepcoördinator
wrietman@rohamsterdam.nl

Yola Janssen
Wijkgroepcoördinator
yjanssen@rohamsterdam.nl

Yvonne de Vries
Kwaliteitsmedewerker en Bestuur ondersteuning
ydevries@rohamsterdam.nl